• REKRUTACJA

• Informacja dla Rodziców i Opiekunów

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nawiadach informuje Rodziców i Opiekunów dzieci o rozpoczęciu rekrutacji do oddziału przedszkolnego (dzieci 3, 4, i 5 –letnie), oddziału przedszkolnego –„zerówki” (dzieci 6-letnie) oraz do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

Wnioski należy składać od 1 marca do 31 marca 2022 r. do godz. 13.30  w sekretariacie szkoły.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego i Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I-szej jak i inne wnioski można pobrać ze strony internetowej szkoły https://sp-nawiady.edupage.org/ (zakładka REKRUTACJE lub ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY) z sekretariatu szkoły w godzinach urzędowania (7.30 – 13.30) oraz od nauczycielek z oddziału przedszkolnego.

Listy kandydatów do oddziału przedszkolnego, do „zerówki „ oraz do klasy I-szej zostaną podane do wiadomości do 19 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00.

Do 25 kwietnia 2021 r. rodzic ma złożyć w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie będące potwierdzeniem woli przyjęcia dziecka do oddziałów przedszkolnych lub klasy I-szej Szkoły Podstawowej w Nawiadach.

• WRACAMY DO SZKÓŁ

• Okres nauki zdalnej został skrócony. Data powrotu do edukacji stacjonarnej uczniów klas 5-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych została zmieniona z 27 lutego na 21 lutego br.

• WOŚP

• W Nawiadach WOŚP również grała  Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w WOŚP. Opiekunem kwestujących wolontariuszy była Renata Minkiewicz. Jedna puszka Stacjonarna była w szkole w styczniu w oddziałach przedszkolnych. Do drugiej, wspólnie z Olkiem Rudnickim, zbierały Edyta Loch i Kasia Cudak. Mimo trudnych warunków pogodowych, wolontariusze kwestowali przy kościele z uśmiechami na twarzy. Wielkie podziękowania dla nich, dla księdza Leonarda i dla wszystkich, którzy wsparli akcję WOŚP swoimi funduszami.