• Informacja dla Rodziców i Opiekunów

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nawiadach informuje Rodziców i Opiekunów dzieci o rozpoczęciu rekrutacji do oddziału przedszkolnego (dzieci 3, 4, i 5 –letnie), oddziału przedszkolnego –„zerówki” (dzieci 6-letnie) oraz do klasy pierwszej na rok szkolny 20224/2025.

Wnioski należy składać od 1 marca do 31 marca 2024 r. do godz. 13.30  w sekretariacie szkoły.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego i Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I-szej można pobrać ze strony internetowej szkoły (zakładka "Regulamin rekrutacji"),  z sekretariatu szkoły w godzinach urzędowania (7.30 – 13.30) oraz od nauczycielek z oddziału przedszkolnego.

Listy kandydatów do oddziału przedszkolnego, do „zerówki „ oraz do klasy I-szej zostaną podane do wiadomości do 19 kwietnia 2024 r. do godz. 15:00.

Do 25 kwietnia 2024 r. rodzic ma złożyć w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie będące potwierdzeniem woli przyjęcia dziecka do oddziałów przedszkolnych lub klasy I-szej Szkoły Podstawowej w Nawiadach.