• WAŻNE DECYZJE

• 27 marca 2023 odbyła się wizyta studyjna uczniów klasy 8 mająca na celu wsparcie młodzieży w podjęciu decyzji w wyborze szkoły ponadpodstawowej. Przyszli kandydaci mieli możliwość odwiedzenia Liceum Ogólnokształcącego im. Obrońców Westerplatte i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie.

W ramach wizyty odbyło się spotkanie z dyrektorem, wicedyrektorem, doradcą zawodowym oraz uczniami tychże placówek. Przyszli absolwenci zostali oprowadzeni po szkołach, pracowniach i warsztatach zawodowych, w czasie których mieli możliwość rozmowy z nauczycielami i wychowankami różnych klas. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji spotkań przedstawicielom szkół mrągowskich.

• KANGUR MATEMATYCZNY

• Dnia 16 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY.

W konkursie wzięło udział 10 osób w następujących kategoriach:

MALUCH:

Martyna Dziergowska,

Nadia Sęder.

BENJAMIN:

Wojciech Nasiadka,

Laura Sawicka,

Kalina Kaczmarczyk,

Maja Żyrkowska.

KADET:

Dominika Wilga,

Nikola Zdunek,

Bernard Kaszyński,

Wiktor Sawicki.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał zabawkę logiczną.

Wszystkim chętnym uczniom dziękujemy za udział.

Pozostaje tylko czekać na ogólnopolskie wyniki konkursu.

• DEPRESJA DZIECIĘCA

• 14 .03.2025 r. w naszej szkole podczas wywiadówki odbyło się szkolenie dla rodziców. Psychoterapeuta p. Małgorzata Ellwart przedstawiła zebranym następującym temat: "Jak rozpoznać depresję dziecięcą?" Szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem rodziców. Takie wydarzenie można było zorganizować dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Piecki.