• W POSZUKIWANIU WIOSNY

• Dziś uczniowie klas 1-3 mieli zajęcia z pracownikiem Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wspólnie przypomnieli  oznaki zbliżającej się wiosny, wykonali prace plastyczne na ten temat. Na koniec zajęć p. Judyta zabrala wszystkich w teren w poszukiwaniu wiosny. Dzieciaki miały ze sobą lupy, lornetki i kompasy. Zajęcia terenowe wszystkim bardzo podobały się, bo była dziś prawdziwie wiosenna pogoda.

• BAL KARNAWAŁOWY

• Dziś uczniowie klas 0-3 mieli bal karnawałowy, który prowadziły wychowawczynie. Dzieciaki poprzebierały się naprawdę pomysłowo, gdyż był to zarazem bal przebierańców. Zabawy i konkursy przy muzyce sprawiły wiele radości dzieciom. Nie zabrakło pączków zakupionych przez RR, bo dziś właśnie tłusty czwartek.

• WALENTYNKI

• Uczniowie kl.3, wspólnie z wychowawczynią dziś ubrali się na czerwono. Dzieciaki ozdobili babeczki serduszkami specjalnie, niespodzianki dla rodziców. Wykonali również dla nich piękne karty z życzeniami.